DÁMSKÝ STRIPTÝZ

Dámský a pánský strip, tanečnice, hostesky a podobný erotický program. Striptýz na oslavy narozenin, rozlučky se svobodou, swingers párty, na diskotéky a do klubů, nebo na firemní večírky.

Neváhejte nás kontaktovat, zodpovíme všechny vaše dotazy a zajistíme objednávky strip show!

TEL: +420 603 439 185

EMAIL: info.striptyz@seznam.cz

Striptýz - Monika.jpg
Striptýz - Monika2.jpg
NABÍDKA DÁMSKÉHO STRIPTÝZU
Striptýzová vystoupení profesionálních striptérek, které nabízejí několika druhů strip show. Lze si objednat klasický striptýz, lesbi show, duo strip, autoerotiku, obsluhu nahoře bez, tanečnice a další striptýzová vystoupení. Nejoblíbenější je samozřejmě kontaktní striptýzové vystoupení, kdy se striptérka věnuje převážně oslavenci, případně jen vašemu šéfovi, nebo kontaktuje přihlížející pány v obecenstvu, kteří se lehkým dotekem jistě rádi zapojí do show. Na některých akcích ale není úplná nahota zcela na místě, proto dívky nabízejí i decentnější erotickou podívanou a tou je takzvaný AMERICKÝ STRIP, kdy se striptérky nesvlékají zcela do naha, ale ponechávají si spodní část oděvu a odkládají jen vršek. V poslední době je velmi žádaným programem NOC DIVOKÝCH KOČEK. Tento erotický program je určen především do klubů a na diskotéky. Jedná se o několik striptýzových vystoupení určitého počtu striptérek. Celá tato erotická show může být i moderována naším moderátorem a trvá zhruba kolem 2 hodin. Velkým lákadlem této strip show je i možnost privátního striptýzu, který striptérky mohou předvádět přímo na stolech přítomných pánů, nebo v salóncích podniku! Tuto erotickou akci je možné doplnit i o vystoupení tanečnic, nebo dívek na obsluhu nahoře bez.

NABÍDKA ZAJIŠTĚNÍ PÁNSKÉHO STRIPTÝZU
Pánský strip uvítá samozřejmě především dámské publikum. Profesionálně provedený pánský striptýz je skvělá zábava a podívaná! Naši striptéři tvoří špičku pánského striptýzu v Evropě, proto jsou velice žádaní i v okolních zemích. Stejně jako u dámského striptýzu, se nabídka skládá z několik druhů striptýzových vystoupení od klasického kontaktního stripu, například na oslavu narozenin a podobně, až po decentnější strip, zvaný Americký striptýz, při kterém se striptér nesvléká zcela do naha. V nabídce nechybí ani velký výběr kostýmů a samozřejmě ani velice populární striptérská show LADIES NIGHT PÁRTY.
Zjistit S-rank Webhosting-domeny.info Zjistit Google Pagerank Zjistit Jyxorank
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one